29.11.2020 - Všichni pracují na všem

Po krátké době Vás opět vítáme v další aktualizaci. Za pár hodin zůstane rok 2020 minulostí. Pro většinu rok náročný a zoufalý. Pro náš klub, ale zlomový a jedinečný. Podařilo se nám i díky Vám a Vaší štědrosti naše kolejiště obnovit a zvětšit. S velkým očekáváním a nadšením se proto na rok 2021 těšíme a pevně věříme, že se zase se všemi potkáme u kolejiště. Než se však tak stane, dlužíme Vám tenhle rok poslední aktualizaci.


Vítáme Vás u poslední aktualizace, a jak jinak než v pracovním zápřahu. David chystá Milanovi materiál na rámy pro naší šatnu. Vítáme Vás u poslední aktualizace, a jak jinak než v pracovním zápřahu. David chystá Milanovi materiál na rámy pro naší šatnu.
Kuba dostal nápad využít původní skryté nádraží po cestě do Merkovic jako průjezdné, ale musíme se na něj napojit ze stanice pustupným stoupáním, které je potřeba vybrousit. Kuba dostal nápad využít původní skryté nádraží po cestě do Merkovic jako průjezdné, ale musíme se na něj napojit ze stanice pustupným stoupáním, které je potřeba vybrousit.
Stoupaní hotovo. Tak se s Honzou vrhli na pokládku kolejiva. Stoupaní hotovo. Tak se s Honzou vrhli na pokládku kolejiva.
Tady už David s Milanem tvoří naší budoucí šatnu. Tím se zároveň oddělí pracovna od společenské místnosti. Tady už David s Milanem tvoří naší budoucí šatnu. Tím se zároveň oddělí pracovna od společenské místnosti.
Spodní díl bude na bundy a boty. Horní prostor využijeme na moře krabiček, které máme. Spodní díl bude na bundy a boty. Horní prostor využijeme na moře krabiček, které máme.
Blbinky to by Vám šlo, máte makat pacholci! Blbinky to by Vám šlo, máte makat pacholci!
Druhý Milan dostal na starost projekt pro Úvalno. Ani o něm neslyšíme. Druhý Milan dostal na starost projekt pro Úvalno. Ani o něm neslyšíme.
Kuba s Honzou pod dohledem Milana makají na pokládce kolejiva. Kuba s Honzou pod dohledem Milana makají na pokládce kolejiva.
Už se to začíná rýsovat. Už se to začíná rýsovat.
Hurá vše je spojeno! :) Teoreticky by vlak projel celé kolejiště. Hurá vše je spojeno! :) Teoreticky by vlak projel celé kolejiště.
Davida to, ale nezajímá, má své práce dost. Davida to, ale nezajímá, má své práce dost.
Lumír mu po své cestě za prací pomohl. Lumír mu po své cestě za prací pomohl.
Co tam děláš? Neříkej, že tomu rozumíš jako Jirka! Co tam děláš? Neříkej, že tomu rozumíš jako Jirka!
O Vítkovi taky neslyšíme. Maká na nových rozvodech vody. O Vítkovi taky neslyšíme. Maká na nových rozvodech vody.
Tak tady měl Luma namířeno. Chystá přestavníky MTB. Tak tady měl Luma namířeno. Chystá přestavníky MTB.
Příčka hotová ještě natáhnout lepidlem a pak štuk. Příčka hotová ještě natáhnout lepidlem a pak štuk.
Chystá se akce Z. A to umístění rámu pro světla. Chystá se akce Z. A to umístění rámu pro světla.
2x měř jednou řež, nebo vrtej? To je jedno. Hlavně přesně Milane! 2x měř jednou řež, nebo vrtej? To je jedno. Hlavně přesně Milane!
A tady už rám pro světla v plné parádě. Milan prostě umí! A tady už rám pro světla v plné parádě. Milan prostě umí!
Copak Oldo? Nevěříš tomu? Copak Oldo? Nevěříš tomu?
Tak a teď držet než to chytneme na řetězy. Tak a teď držet než to chytneme na řetězy.
Rám na místě hurá na další práci. Je potřeba také nachystat místečko pro budoucí kuchyň. Olda ji obloží a tak si dělá přípravu. Rám na místě hurá na další práci. Je potřeba také nachystat místečko pro budoucí kuchyň. Olda ji obloží a tak si dělá přípravu.
LED panely na svém místě v rámu. To bude panečku světla na práci. LED panely na svém místě v rámu. To bude panečku světla na práci.
Je potřeba vše zapojit a z každého světla vyvést vypínač. Ideální práce pro Radima. Je potřeba vše zapojit a z každého světla vyvést vypínač. Ideální práce pro Radima.
A zde již pokládka kolejí také v Osoblaze. Pořádně vyrovnat a přilepit. A zde již pokládka kolejí také v Osoblaze. Pořádně vyrovnat a přilepit.
Začala práce na rozvaděči, to je ale Lumírova a Vítkova parketa, tak se Milane chop své práce. Začala práce na rozvaděči, to je ale Lumírova a Vítkova parketa, tak se Milane chop své práce.
Je potřeba náš původní rozvaděč pořádně zvětšit. Je potřeba náš původní rozvaděč pořádně zvětšit.
Tomáš asistuje Oldovi při obkládání kuchyně. Tomáš asistuje Oldovi při obkládání kuchyně.
Radim už také finišuje se světly. Radim už také finišuje se světly.
Kontrola rovnosti. Kontrola rovnosti.
Honza a Osoblaha. Honza a Osoblaha.
Tomáš dostal za úkol nachystat vývody z kolejí pro zapojení do digitálu. Tomáš dostal za úkol nachystat vývody z kolejí pro zapojení do digitálu.
Honza s Kubou osazují přestavníky v Miloticích Honza s Kubou osazují přestavníky v Miloticích
Je potřeba na všechny přestavníky napájet vývody a ty umístit do čokoládek pro další zapojení. Je potřeba na všechny přestavníky napájet vývody a ty umístit do čokoládek pro další zapojení.
Nic naplat i předseda musí pod kolejiště. Ty dráty se samy nenatáhnout. Nic naplat i předseda musí pod kolejiště. Ty dráty se samy nenatáhnout.
Lumír a Víťa makají stále na rozvaděči. Ten je hodně důležitý. Lumír a Víťa makají stále na rozvaděči. Ten je hodně důležitý.
Práce je to náročná, ale jsou to kluci šikovní. Práce je to náročná, ale jsou to kluci šikovní.
Dělá to dobře Tome? Dělá to dobře Tome?
Příjezd z Milotic i z Třemešné hotový. Příjezd z Milotic i z Třemešné hotový.
Milana už svářečka přestala bavit a tak si vytvořil kousek nové krajiny. Milana už svářečka přestala bavit a tak si vytvořil kousek nové krajiny.
Ještě opracovat. Ještě opracovat.
I město je potřeba vrátit zpátky, ale musíme jej upravit. I město je potřeba vrátit zpátky, ale musíme jej upravit.
Kluci elektrikářští však mají práce dost. Kluci elektrikářští však mají práce dost.
No není to jen tak rozjezdit takového drobečka. No není to jen tak rozjezdit takového drobečka.
Honza si chystá drátky pro přestavníky. Honza si chystá drátky pro přestavníky.
Nic naplat i Radim musí na kolejistě. Je potřeba opravit resty a vše vyladit na 100%. Nic naplat i Radim musí na kolejistě. Je potřeba opravit resty a vše vyladit na 100%.
Manufaktura v plném proudu. Honza pájí, Kuba dává do čokoládek. Manufaktura v plném proudu. Honza pájí, Kuba dává do čokoládek.
Tomáš s Milanem kouzlí s pájkou. Snad nám z toho města něco zbyde. Tomáš s Milanem kouzlí s pájkou. Snad nám z toho města něco zbyde.
Usadit, vyzkoušet, upravit, a tak pořád dokola. Usadit, vyzkoušet, upravit, a tak pořád dokola.
No necháme je pracovat. No necháme je pracovat.
To ti Víťo říkám, takového kapra v té kadi měli! To ti Víťo říkám, takového kapra v té kadi měli!
Chtěl jsem ho koupit, ale byl drahý. Chtěl jsem ho koupit, ale byl drahý.
Ale stejně jsem ho koupil! Ale stejně jsem ho koupil!
Všechny tyhle přestavníky se musí namontovat, a to dalších 30 na nás ještě čeká v krabicích. Všechny tyhle přestavníky se musí namontovat, a to dalších 30 na nás ještě čeká v krabicích.
Milan Klukům vyrobil tuhle skvělou pomůcku. Milan Klukům vyrobil tuhle skvělou pomůcku.
To se to hned jinak zapojuje. To se to hned jinak zapojuje.
Radimeeeeee zapomněl jsis vzít sebou pivooooo! Radimeeeeee zapomněl jsis vzít sebou pivooooo!
Martin se pustil do obkladů v koupelně. Ty je potřeba taky udělat. Martin se pustil do obkladů v koupelně. Ty je potřeba taky udělat.
Tak ho necháme pracovat. Tak ho necháme pracovat.
Předseda má moc šikovné kamarády. A ti kamarádi pracují ve firmě kde mají hodné majitele. A tak máme v rámci sponzorského daru krásnou novou šatnu pro návštěvníky. Předseda má moc šikovné kamarády. A ti kamarádi pracují ve firmě kde mají hodné majitele. A tak máme v rámci sponzorského daru krásnou novou šatnu pro návštěvníky.
No žádný med to nebyl, ale poradili jsme si. No žádný med to nebyl, ale poradili jsme si.
Pod dohledem vedoucího projektu, musel i předseda makat! Pod dohledem vedoucího projektu, musel i předseda makat!
Tak už jen věšáky a pro tenhle rok padla! 3.ledna zase na značkách kamarádi! Tak už jen věšáky a pro tenhle rok padla! 3.ledna zase na značkách kamarádi!

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider

---infopanel---

Libovolný box

Zde můžete jak v levé tak i pravé liště umístit box s editovatelným obsahem z administace. Vše jednoduše díky správy v administraci.